Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ 2018 gada putns 220x92 mm

Produkta kods: 6411923661195
Oivas Toikkas neierobežotā iztēle un stikla zināšanas kopā ar Iittala ļauj viņam radīt mazus dzīves brīnumus. Vērojot dabu un sekojot viņa kaislei pret stiklu Toikka ir radījis vairāk kā 400 putnu 40 gadu laikā. Katrs putns ir roku darbs, kas tiek pūsts individuāli, tādēļ putni ir tikpat unikāli kā to nākotnes īpašnieki.
399.00 €
Jautāt

Pilns apraksts

Oivas Toikkas neierobežotā fantāzija un dziļā izpratne stikla jomā ļauj viņam kopā ar „Iittala” stikla pūtējiem radīt mazītiņus dzīves brīnumus. Vērodams dabu un sekodams līdzi savai kaislībai pret stiklu, Toikka ir radījis vairāk nekā 400 putnus pēdējo četrdesmit gadu laikā. Katrs putns tiek pūsts atsevišķi, tāpēc tas ir tikpat unikāls kā tā nākamais saimnieks.

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ