Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Aarre

Aalto Aalto, Anu Penttinen, Markku Salo 2015

Unikālā sienas dārgakmeņu kolecija Aarre (“dārgums” no somu valodas) demonstrē stikla mākslas meistarību, ar kuru ir pazīstama Iittala. Šie unikālie, ar rokām pūstie dekoratīvie sienas elementi ir augstākās klases kolekcijas objekti, kas ļauj mājās izveidot nelielu mākslas galeriju. Tie ir arī funkcionāli: pakarot uz tiem lietas, jūs varat izveidot atmiņu sienu. Katrs Aarre ir unikāls stikla mākslas objekts, kuru iespējams eksponēt atsevišķi vai dažādās kombinācijās.

Aarre sienas dārgakmeņu kolekcija ir veltījums somu stikla mākslas vecmeistaram, profesoram Oivam Toikam (Oiva Toikka). Viņa unikālā karjera stikla mākslā ir iedvesmojusi dizainerus radīt unikālas, ar rokām pūsta stikla mākslas kolekcijas konceptu. Katrs dizaineris izvēlējās tēmu, ar kuru strādāt un Oiva Toika vadīja dizainerus šajā procesā. Šie mākslas darbi atdzīvojās prasmīgo Iittala ražotnes stikla pūtēju rokās.

Aarre kolekciju ir izveidojuši pazīstami somu dizaineri, ar kuriem Iittala sadarbojas jau sen: Marku Salo (Markku Salo), Anu Pentinens (Anu Penttinen) un Aalto+Aalto.

iittala-aarre-series-page-2015.jpg

Aarre

Secība
Preču skaits lapā: