Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Anemone, dekors, gaiši rozā, 110x93 mm

Produkta kods: 6411923653770
189.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Aalto Aalto

Elina Ālto dzimusi 1976 g., un Klauss Ālto dzimis 1975. g., 2010. g. viņi atvēra paši savu dizaina darbnīcu Aalto + Aalto. Abu dizaineru vēlme bija funkcionālu, estētisku un jūtīgu lietu veidošana, kas ienestu kaut ko jaunu materiālajā pasaulē. Viņiem likās pašsaprotams izziņas process, kas ļautu uz ikdienišķām lietām paskatīties no cita skatu punkta. Aalto + Aalto radīja produktus tādām firmām kā Kekkilä, Selki-Asema, SavetheC un citām.

Anu Penttinen

Anu Pentinena pazīst savu stiklu, jo tas ir viņas kā mākslinieces izvēlētais radošais līdzeklis, un Nuutajärvi Glass Village viņa ir izveidojusi savu studiju. Viņa ir Helsinku Mākslas un dizaina universitātes absolvente, tāpēc viņas daiļrade atspoguļo viņas interesi par pilsētvides fenomenu un elementiem. Viņu vienmēr ir apbūrušas pilsētas ielas un transports, kas pārvietojas no vienas vietas uz otru. Kā apgalvo pati dizainere, viņa no betona un cilvēka darbības redzējumiem atlasa tos, kas vēlāk kļūst par abstrakcijām viņas stikla izstrādājumos.

Markku Salo

Marku Salo (dz.1954) ir viens no svarīgākajiem vārdiem somu mūsdienu stikla mākslā. Viņš ir aizraujošs un eksperimentāls mākslinieks, kurš caur caurēm pazīst stiklu un ir atpazīstams pēc krāsainiem un iespaidīgiem darbiem.

Salo darbs ticis novērtēts, cita starpā, ar Georga Jensena balvu. Viņa radītie priekšmeti ir iekļauti vairākās būtisku starptautisku institūciju stikla un dizaina kolekcijās, tostarp, Kūpera Hjūita un Korningas Stikla muzejā ASV, Viktorijas un Alberta muzejā Londonā un Röhsska muzejā Zviedrijā.

Atpakaļ