Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Aperatīva glāze 120 ml 2 gab.

Produkta kods: 6411923664318
Leģendārā dizainera Jaspera Morrisona radītā Raami raksturo kvalitāti, skaistumu, daudzpusību un raksturu. Raami glāzes rada relaksējošu atmosfēru visiem gadījumiem. Nelielās glāzes ir patīkami turēt rokās. Piemērots dažādiem dzērieniem pirms un pēc ēdienreizes. Izgatavots no izturīga un augstas kvalitātes stikla.
28.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Raami (Somijas rāmis) ir Jasper Morrison radīta jauna trauku un galda piederumu kolekcija. Rūpīgi izveidotā keramikas, stikla un koka izstrādājumu kolekcija rada lielisku atmosfēru. Katrs Raami produkts ir individuāls - ideāls ganpats par sevi, gan kā daļa no visas kolekcijas. 

 Veidojot Raami kolekciju liela uzmanība tika pievērsta detaļām. Aplūkojot "Raami", šķiet, ka tā ir pazīstama visu mūžu.

Dizaineri

Jasper Morrison

Jaspers Morisons ir viens no veiksmīgākajiem savas paaudzes produktu dizaineriem. Vislabāk Morisons ir pazīstams ar saviem darbiem mēbeļu, gaismas objektu un galda piederumu dizainā. Viņš uzskata, ka dizainera loma ir nevis izgudrot formu, bet drīzāk būt atvērtam pret apkārtējo pasauli, atkārtojot formu jauniem nolūkiem.  Jaspers Morisons ir īpaši ieinteresēts tajos ikdienas priekšmetos, kuriem ir tik veiksmīgs dizains, ka tie tiek gandrīz nepamanīti. 

Raami, Morisona jaunā trauku un galda piederumu kolekcija, klajā tika laista 2019. gadā.

Atpakaļ