Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Baltvīna glāze 290 ml 2 gab.

-30%
senta_white_wine_29cl_2pc.jpg
Produkta kods: 6411929506353
Savā otrajā IITTAL kolekcijā dizaineris Alfredo Häberli koncentrējās uz detaļām. Senta ir vīna glāžu kolekcija, kurā priekšroka tiek dota maigām līnijām, viegli izliektiem glāzes dibeniem, kas savienojas ar konusa formas kājiņām, kas pāriet plakanā pamatnē. Glāzes pamatnes apakšdaļai ir slīpēta mala,kas tver gaismu radot efektu,ka glāze planē milimetrus virs galda. Gana izturīga ikdienas lietošanai, kā aŗī pietiekami eleganta svinīgiem pasākumiem- Senta glāzes ir lielisks veids kā izbaudīt vīnu.
15.33 € 21.90 €
Jautāt

Pilns apraksts

Vieglie, bet izcili līdzsvarotie Senta produkti ir gana izturīgi ikdienas lietošanai. Maigās līnijas, viegli izliektie glāzes dibeni, kas savienojas ar konusa formas kājiņām, kas pāriet plakanā pamatnē ir Iittala glāžu formas pilnības pierādījums. 

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Alfredo Häberli

Alfredo Heberli dzimis 1964. g. Buenosairesā, Argentīnā. Šveicē studējis rūpniecisko dizainu. Šodien viņš ir zināms kā Cīrihē strādājošs, bet visā pasaulē labi zināms dizaineris. Savā radošajā darbā Heberli veiksmīgi apvieno tradicionālo ar jauno. Viņa darbi ir prieka un enerģijas pilni.

Cilvēka daba ir Heberli radošā darba atskaites punkts. Viņa ražojumi un konstrukcijas ir domātas lietošanai. Viņš objektīvi un radoši izpēta produktu lietošanas situācijas un nekad nerada formu tikai formas dēļ. Vadoties pēc saviem vērojumiem, viņš maina laika gaitā nostāvējušos arhetipus, un tādā veidā cilvēkiem apkārt esošās ikdienišķās lietas padara aktuālas laikmetam un lietošanas apstākļiem.


Atpakaļ