Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Bļoda 1,45 L melns deko | black deco

Produkta kods: 6411923659116
Unikālajā Taika (somu valodā - "maģija") kolekcijā ir apvienota dizainera Klausa Haapaniemi dzīvelīgā māksla ar Heikki Orvolas modernizēto dizainu. Rezultāts ir noslēpumaina kolekcija, kas ar savu funkcionalitāti un vienkāršā noformējuma palīdzību ir atdzīvinājusi un ikdienas dzīvē ienesusi folkloru un pasakas. Dinamiskā krāsu palete izceļ sarežģīto pūces rakstu.
Kombinējiet ar citām krāsām spilgtam galda klājumam. Lieliska dāvana. Perfekta pastas, salātu, kariju un piedevu pasniegšanai.
59.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Taika tulkojot no somu valodas, nozīmē – maģija. “Taika” kolekcija ļauj izvēlēties dažādus drosmīgus un apburošus daiļdarbus. Haapaniemi ilustrācijas iedvesmo mūsu iztēli. Šie apburošie un maģiskie izstrādājumi pamazām atklāj savus stāstus un to nozīmi.

Svinot Taika kolekcijas 10. gada dienu IIttala 2017 gadā izlaiž īpašu Taikas jubilejas produktu.

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ