Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Bļoda, 165 mm, caurspīdīga, 1 gab.

Produkta kods: 6411920061127
Radīts, funkcionālas pieejas vadīts, Aino Alto "viļņojošā ūdens" dizains nav novecojis pat astoņdesmit gadus pēc tā klajā laišanas. Elegantās stikla bļodiņas labi kombinējas ar citiem priekšmetiem no Aalto kolekcijas, veidojot vienkāršu, bet reizē "svaigu" galda klājumu.
10.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Aino Aalto

Aino Ālto nopelni nav izmērāmi, viņas darbība neapšaubāmi spēcīgi un moderni ir ietekmējusi dizaina un arhitektūras jomas. Visvairāk viņa pazīstama kā 1932. gadā izveidotās „Bölgeblick” stikla līnijas radītāja. Mūsdienās šī līnija „Iittala” kolekcijā saistās tieši ar Ainas Ālto vārdu. Līnijas izveidošanu iedvesmoja ūdens riņķi, kas veidojas, ūdenī iemetot akmeni, un tagad, pat pēc 80 gadiem tā aizvien izskatās mūsdienīgi.

„Ik reizes, kad izskan dizaineres vārds, kāds nosaka: leģendārā Aino Ālto. Viņa ir visestētiskākā personība, kādu jebkad esmu satikusi". Šādi 1976. gada intervijā Aino raksturo viņas draudzene Maire Gulliksena. Starptautiskajā arēnā Aino Ālto bija somu dizaina pioniere. Viņas arhitektūras paraugkompozīcija Artek stendam Milānas triennālē 1936. gadā tika apbalvota ar Grand Prix apbalvojumu, bet viņas stikla līnija tika apbalvota ar zelta medaļu. Aino Ālto ir radījusi un projektējusi arī ēkas, interjerus, mēbeles un tekstilizstrādājumus.

 

Atpakaļ