Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Bļoda 358 mm rožu zelta | rose gold

Produkta kods: 6411923659529
Alvara Aalto kolekcijas rozā zelta toņa bļodas un paplātes kļūs par dzīvojamās istabas vai ēdamgalda centrālo objektu. Siltā, metāliskā nokrāsa ir aizgūta no Alvara Aalto arhitektūras, kurā vara rokturi un dekoratīvās līstes ir būtiskas detaļas. Tērauda bļoda ir pieejama četros izmēros un rozīgā virsma raisa asociācijas ar augstākās kvalitātes šampanieti. Šīs bļodas ir perfektas kā dāvana un var tikt izmantotas salātiem vai pasniedzot augļus.
119.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ