Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Bļoda 690 ml tumši pelēks / dark grey

Produkta kods: 6411923666107
Tarptautiniu mastu pripažintas produktų dizaineris Alfredo Häberli sukūrė „Essence“ kolekciją, kad maksimaliai padidintų paprastumą, universalumą ir funkcionalumą. „Essence“ kolekcija plečiasi būtiniausiais indais, suteikiančiais elegantišką rafinuotumą bet kurioje aplinkoje. Presuoto stiklo dubenėlio apačioje yra elegantiškas raštas, o tamsiai pilka spalva gražiai derinama su balta keramika ir skaidriu stiklu. Idealiai tinka patiekti vaisius, riešutus, uogas, saldumynus. Taip pat puikiai tinka pusryčiams ar desertui. Puiki dovanų idėja. Pagaminta Suomijoje. Galima plauti indaplovėje.
19.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Essence kolekcija pelnė tarptautinį iF 2003 dizaino apdovanojimą ir suomių dizaino Fennia 2003 įvertinimą. 2002 metais Design Plus apdovanojimu buvo įvertintas Essence grafino dizainas.

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Alfredo Häberli

Alfredo Heberli dzimis 1964. g. Buenosairesā, Argentīnā. Šveicē studējis rūpniecisko dizainu. Šodien viņš ir zināms kā Cīrihē strādājošs, bet visā pasaulē labi zināms dizaineris. Savā radošajā darbā Heberli veiksmīgi apvieno tradicionālo ar jauno. Viņa darbi ir prieka un enerģijas pilni.

Cilvēka daba ir Heberli radošā darba atskaites punkts. Viņa ražojumi un konstrukcijas ir domātas lietošanai. Viņš objektīvi un radoši izpēta produktu lietošanas situācijas un nekad nerada formu tikai formas dēļ. Vadoties pēc saviem vērojumiem, viņš maina laika gaitā nostāvējušos arhetipus, un tādā veidā cilvēkiem apkārt esošās ikdienišķās lietas padara aktuālas laikmetam un lietošanas apstākļiem.


Atpakaļ