Uz sākumu
0
0
Uz sākumu

Cecilie Manz

1972

 

Dāņu dizainere Sesīlija Manca (dz. 1972) veidu mēbeļu un mājām paredzētu priekšmetu dizainu. Paralēli darbam ar industriāliem projektiem, viņamas eksperimentālie prototipi un unikāli, skulpturāli objekti veido būtisku viņas darba un dizaina pieejas daļu.

Viņas darbs koncentrējas uz vienkāršību un ir vērsts uz tīriem, estētiskiem objektiem ar savu vēstījumu. “Es raugos uz saviem darbiem kā viena liela, nepārtraukta stāsta fragmentiem, kur projekti bieži vien ir saistīti laikā un funkcijā to idejas, materiālu vai estētikas ziņā. Mans darbs virzās no iešienes uz āru un projektam jāpiemīt veselai, spēcīgai un būtiskai idejai vai funkcionālam pamatojumam, pirms es pievēršos fiziskajam dizainam.

Dizainere ir pabeigusi  Dānijas Karalisko Mākslas akadēmiju – Dizaina skolu un kopš 1988. gada viņai ir sava studija Kopenhāgenā. Viņa strādājusi kopā ar  Fricu Hansenu, B&O, Muuto, Holmegaard un Georg Jensen Damask. Par savu darbu viņa saņēmusi, piemēram, Torvalda Bindesbola medaļu 2011. gadā, Bruno Matsona balvu 2009. gadā, Kustpreis Berlin 2008. gadā un Finna Jūla balvu arhitektūrā 2007. gadā.

designer-cecilie-manz-2-2.jpg

Cecilie Manz

Šajā kategorijā preces nav atrasts.