Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Claritas dekors, 210 mm, melns

Produkta kods: 6411920057526
Katrs priekšmets no Timo Sarpanevas Claritas kolekcijas ir unikāls mākslas darbs. Claritas ir sarežģītas tehnikas rezultāts, kas ļauj stikla masas iekšpusē veidot gaisa burbuļus un krāsaina stikla "acis". Gaisa burbuļi, krāsaina stikla slāņi un formas ir novestas līdz galējībai, no stikla pūtējiem un slīpētājiem pieprasot visaugstākās zināšanas par stiklu kā materiālu.
Claritas augstums un izmēri var mainīties, padarot to par unikālu ar muti pūstu stikla mākslas darbu.
1600.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Timo Sarpaneva

Dizaineris un skulptors Timo Sarpaneva (1926-2006) bija starptautiskā mērogā pazīstama somu dizaina autoritāte. Runā, ka šim meistaram, kas strādāja ar dažādiem materiāliem, piemita reta spēja suģestēt un pielūgt skaistumu. Viņa tuvošanās pasaules dizaina virsotnei sākās 1950. g.

Sarpanevas darbi ir eksponēti daudzās privātkolekcijās un muzejos visā pasaulē. Viņa darbu spektrs aptver praktiskus un mākslinieciskus stikla izstrādājumus, tekstilizstrādājumus un grafikas darbus. Sarpanevam ir bijusi nozīmīga loma „Iittala” attīstībā. Viņš izveidoja „i” logotipu, kas kalpo kā kompānijas simbols. „Iittala” komplektā iekļauts vēl 1960. g. Sarpanevas radītais čuguna katls, kas kļuvis par starptautiskā mērogā atpazīstamu dizainera simbolu.

Atpakaļ