Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Dēlītis 339x346 mm

Produkta kods: 6411923667838
Somijas dizaina pionieris Alvars Aalto apvienoja vienkāršu dizainu ar amatnieka pieredzi, lai izveidotu ikoniskus mājas dekoru elementus, kas būtu gan funkcionāli, gan skulpturāli. Aalto kolekciju papildina jauns pasniegšanas paplāte, kuru iedvesmojis ikonu vilnis. Satriecošais ozols, no kura izgatavo paleti, vēl vairāk uzsver gludās formas. Servēšanas paplāte nodrošina izsmalcinātu siltumu ikdienas mirkļiem - lieliski piemērota maizes vai kūku pasniegšanai. Tā ir arī lieliska dāvana kāzām, dzimšanas dienai, jubilejai. Tas lieliski saskan ar citiem Aalto kolekcijas darbiem.
39.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ