Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Deserta karote rožu zelta | rose gold

-25%
citterio_98_dessert_spoon_rose_gold_jpg.jpg
Produkta kods: 6411923662581
Arhitekta Antonio Čiterio un industriālā dizainera Olivera Lova kolekcija Citterio 98 tika radīta kā galda piederumu sērija, kas demonstrē drosmīgu, atšķirīgu dizainu un līdzsvarotas proporcijas matētā nerūsējošā tēraudā.
Tagad Citterio 98 ieguvis jaunu krāsas atjauninājumu mūsdienīgā, elegantā rozā zelta tonī. Rozā zelta tonis piešķir tūlītēju raksturu jebkuram galda klājumam un lieliski kombinējas ar baltajiem, melnajiem un pūderrozā toņiem. Citterio 98 servēšanas komplekta piederumiem ir tiem raksturīgais platais, plakanais rokturis, sašaurināts vidusdaļā, padarot to ērtu turēšanai rokā.
10.15 € 13.50 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Antonio Citterio

Dzimis 1950. g. Itālijas pilsētā Medā. Pasaulslavenais dizaineris un arhitekts Čitterio ir saņēmis vairākus apbalvojumus, starp kuriem ir arī Compasso d’Oro apbalvojums 1987. gadā un 1995. gadā. Viņš īstenoja veselu spektru neparastu dizaina un arhitektūras risinājumu tādiem uzņēmumiem kā B&B Italia, Kartell ir Vitra, bet viņa darbi tiek eksponēti pastāvīgajā Ņujorkas modernā mākslas muzeja ekspozīcijā un Pompidū mākslas centrā Parīzē. Čitterio 98 Cutlery un Collective Tools līnijas tika izveidotas kopā ar Glenu Oliveru Lēvu. Glens Olivers Lēvs (Glen Oliver Löw) ir dzimis 1959. g. Vācijas pilsētā Leverkūzenē.1987. g. viņš sāka strādāt kopā ar Antonio Čitterio. Decanter līnija tika izveidota, sadarbojoties ar Toanu Ngujenu.

Atpakaļ