Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Dvielis 47x70cm plūmju | plum

Jaunums
taika_tea_towel_47x70cm_plum_jpg.jpg
Produkta kods: 6411923665964
Taika (somu valodā “maģija”) ir jautrs Klausa Haapaniemi mežonīgās iztēles sajaukums. Rezultāts ir maģiska kolekcija, kas iedvesmo radošumu un stāstu stāstīšanu, izmantojot funkcionālu, vienkāršu dizainu.
Jaukajā Taika dvielītī izmantots izteiksmīgs pūces zīmējums. Piešķirs dzīvesprieku Jūsu virtuvei svētku sezonā. Izgatavots no augstākās kvalitātes lina. Eleganta dāvana sālsmaizei vai mājas saimniecei. Drīkst mazgāt veļas mašīnā.
15.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ