Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Glāze 330 ml 2 gab. jūras zila | sea blue

Produkta kods: 6411923664912
Šīs glāzes savu popularitāti ieguva 1932. gadā un kopš tā brīža tās ir kļuvušas par Somijas dizaina pasuales ikonu. Glāzes forma ļauj tās ērti salikt vienu otrā tādā veidā ietaupot vietu. Šīs glāzes ir daudzpusīgas un piemērotas ikdienas lietošanai. Tagad Aino Aalto kolekciju papildina jūras zilās krāsas produkti.
16.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

„Ūdens riņķi“ – tieši šie 1932. g. Aino Ālto izveidotie spiestā stikla izstrādājumi ir pats īstākais pierādījums, ka būtiskā kompozīcija ir turēta cieņā jebkurā laikmetā. Vienkāršs, vietu taupošs dizains, kas nodrošina ērtu izvietošanu un universālumu, bija šo klasisko izstrādājumu atskaites punkts. Aizvien ražotā Aino Ālto līnija svin savas vēstures 80-gadi un mudina „Iittala” skatīties tikai uz priekšu.

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Aino Aalto

Aino Ālto nopelni nav izmērāmi, viņas darbība neapšaubāmi spēcīgi un moderni ir ietekmējusi dizaina un arhitektūras jomas. Visvairāk viņa pazīstama kā 1932. gadā izveidotās „Bölgeblick” stikla līnijas radītāja. Mūsdienās šī līnija „Iittala” kolekcijā saistās tieši ar Ainas Ālto vārdu. Līnijas izveidošanu iedvesmoja ūdens riņķi, kas veidojas, ūdenī iemetot akmeni, un tagad, pat pēc 80 gadiem tā aizvien izskatās mūsdienīgi.

„Ik reizes, kad izskan dizaineres vārds, kāds nosaka: leģendārā Aino Ālto. Viņa ir visestētiskākā personība, kādu jebkad esmu satikusi". Šādi 1976. gada intervijā Aino raksturo viņas draudzene Maire Gulliksena. Starptautiskajā arēnā Aino Ālto bija somu dizaina pioniere. Viņas arhitektūras paraugkompozīcija Artek stendam Milānas triennālē 1936. gadā tika apbalvota ar Grand Prix apbalvojumu, bet viņas stikla līnija tika apbalvota ar zelta medaļu. Aino Ālto ir radījusi un projektējusi arī ēkas, interjerus, mēbeles un tekstilizstrādājumus.

 

Atpakaļ