Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Glāze 550 ml 2 gab.

Produkta kods: 6411923676038
Šo glāžu daudzpusībās dēļ, tās bus piemērotas visiem notikumiem - pusdienām vai svinīgām vakariņām. Glāzes ir izmantojamas dažādu dzerienu pasniegšanai - ūdens, sulu, alus vai kokteiļu.
32.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Šajās glāzēs var pasniegt visdažādākos vīnus, tāpēc nav nepieciešamas daudzas dažādas glāzes. Atrodoties blakus viena otrai, glāzes izveido neparastu līdzsvara sajūtu, jo to kātiņi ir vienādā garumā. Esence glāzes maigi vilina paņemt sevi rokās un labam vīnam piešķir vēl lielāku ekskluzivitāti.

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā

Dizaineri

Alfredo Häberli

Alfredo Heberli dzimis 1964. g. Buenosairesā, Argentīnā. Šveicē studējis rūpniecisko dizainu. Šodien viņš ir zināms kā Cīrihē strādājošs, bet visā pasaulē labi zināms dizaineris. Savā radošajā darbā Heberli veiksmīgi apvieno tradicionālo ar jauno. Viņa darbi ir prieka un enerģijas pilni.

Cilvēka daba ir Heberli radošā darba atskaites punkts. Viņa ražojumi un konstrukcijas ir domātas lietošanai. Viņš objektīvi un radoši izpēta produktu lietošanas situācijas un nekad nerada formu tikai formas dēļ. Vadoties pēc saviem vērojumiem, viņš maina laika gaitā nostāvējušos arhetipus, un tādā veidā cilvēkiem apkārt esošās ikdienišķās lietas padara aktuālas laikmetam un lietošanas apstākļiem.


Atpakaļ