Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Gultas veļas komplekts 150x210 cm zils | blue

Jaunums
taika_duvetcoverset_150x210_50x60_blue_1.jpg
Produkta kods: 6411923669764
Taika(somu valodā - "maģija") ir Klausa Haapaniemi tēlotājmākslas rotaļīga kombinācija. Rezultāts ir maģiska kolekcija, kas iedvesmo radošumu un stāstu stāstīšanu, izmantojot funkcionālu, vienkāršu dizainu. Daudzveidīgie, ilgstošie ēdieni, kas ilustrēti ar krāsainiem burtiem, iekļauj folkloru un pasakas ikdienas dzīvē. Skaistas Iittala ziņas - mieram piemēroti gultas piederumi.
Komplekts sastāv no viena 50x60 cm spilvendrānas un 150x210 cm segas pārvalka.
Izgatavots no augstas kvalitātes 100% kokvilnas.
Mēs iesakām mazgāt temperatūrā, kas nav augstāka par 60 ° C.
69.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ