Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Karafe 1 L jūras zila | sea blue

Produkta kods: 6411923666626
Starptautiski atzītais produktu dizaineris Alfredo Haberli radījis Essence kolekciju, lai glāzēm un karafēm piešķirtu vienkāršību un funkcionalitāti. Rezultāts ir ar muti pūsti stikla trauki dzērieniem, kas savieno modernu minimālismu ar šķautnainu raksturu, padarot Essence par vienu no visaugstāk atzītājām dzeramo trauku kolekcijām pasaulē. Essence karafe tagad pieejama jūras zilajā tonī. Ideāla karafe vīna, ūdens vai sulas pasniegšanai uz ikviena galda klājuma. Ražota Somijā. Ieteicams mazgāt ar rokām.


89.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alfredo Häberli

Alfredo Heberli dzimis 1964. g. Buenosairesā, Argentīnā. Šveicē studējis rūpniecisko dizainu. Šodien viņš ir zināms kā Cīrihē strādājošs, bet visā pasaulē labi zināms dizaineris. Savā radošajā darbā Heberli veiksmīgi apvieno tradicionālo ar jauno. Viņa darbi ir prieka un enerģijas pilni.

Cilvēka daba ir Heberli radošā darba atskaites punkts. Viņa ražojumi un konstrukcijas ir domātas lietošanai. Viņš objektīvi un radoši izpēta produktu lietošanas situācijas un nekad nerada formu tikai formas dēļ. Vadoties pēc saviem vērojumiem, viņš maina laika gaitā nostāvējušos arhetipus, un tādā veidā cilvēkiem apkārt esošās ikdienišķās lietas padara aktuālas laikmetam un lietošanas apstākļiem.


Atpakaļ