Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Karafe 1 L, tumši pelēks | dark grey

Produkta kods: 6411923669337
Alfredo Hēberli izveidotā harmoniskā Essence kolekcija šogad tiek papildināta ar jauniem produktiem īpašos toņos. Šī tumši pelēkā krūka ir izgatavota Somijā, izmantojot īpašu pūšanas tehniku. Mēs iesakām mazgāt ar rokām. Vitrāža - lieliski piemērota jebkura galda dekorēšanai, kā mājas dekorēšanai vai ideālai dāvanai.
89.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

 

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alfredo Häberli

Alfredo Heberli dzimis 1964. g. Buenosairesā, Argentīnā. Šveicē studējis rūpniecisko dizainu. Šodien viņš ir zināms kā Cīrihē strādājošs, bet visā pasaulē labi zināms dizaineris. Savā radošajā darbā Heberli veiksmīgi apvieno tradicionālo ar jauno. Viņa darbi ir prieka un enerģijas pilni.

Cilvēka daba ir Heberli radošā darba atskaites punkts. Viņa ražojumi un konstrukcijas ir domātas lietošanai. Viņš objektīvi un radoši izpēta produktu lietošanas situācijas un nekad nerada formu tikai formas dēļ. Vadoties pēc saviem vērojumiem, viņš maina laika gaitā nostāvējušos arhetipus, un tādā veidā cilvēkiem apkārt esošās ikdienišķās lietas padara aktuālas laikmetam un lietošanas apstākļiem.


Atpakaļ