Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Krūze 0,4 L lina | linen

Jaunums
1075375_taika_mug_0,4l_linen.jpg
Produkta kods: 6411923683913
Taika (somu valodā "maģija") ir Klausa Haapaniemi tēlaino zīmējumu un Heiki Orvolas smalko dizainu rotaļīga kombinācija. Rezultāts ir maģiska kolekcija, kas iedvesmo radošumu un stāstu ar funkcionālu, vienkāršu dizainu. Universāli un izturīgi porcelāna trauki, kas dekorēti ar krāsainiem tēliem, jūsu ikdienai piešķirs pasaku un folkloras šarmu.
0,4 L lina krūze Taika ir ierobežota tirāžas produkts. Izbaudiet lielu tasi kafijas, tējas vai jebkura cita dzēriena. Sajauciet un saskaņojiet krāsas, lai izveidotu dinamiskas kombinācijas. Sakrāj dažādu krāsu krūzīšu komplektu.
27.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ