Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Krūze, 0,4l, tirkīza

-30%
iittala_com-product_page_460px-template (55).jpg
Produkta kods: 6411800162661
12.60 € 18.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Viens no nozīmīgākajiem „Iittala” dizaina korifejiem Kajs Franks ir izveidojis Teema līniju, kas ir universāla un funkcionāla bezgalīgo formu, izmēru un krāsu kombināciju dēļ. Ikviens milzīgās Teema līnijas izstrādājums tiek iegūts no apļa, kvadrāta vai taisnstūra formas. Teema krūze tirkīza krāsā akcentē krāsas nozīmi, un tā lieliski izskatās uz galda gan atsevišķi, gan citu Teema vai citu „Iittala” līniju trauku ielenkumā.

Piemērota lietošanai cepeškrāsnī, saldētavā, trauku mazgājamā mašīnā vai mikroviļņu krāsnī, Teema krūze tirkīza krāsā lieliski papildina jebkuras virtuves interjeru un ar nevīstošu skaistumu izrotā jebkuru galdu. Bezgalīgi daudzās krāsās, skaista un praktiska, ar nevīstošu vienkāršību – Teema līnija būs piemērota jebkurai mājai.

Neliels padoms, lai Teema lietošana būtu vēl patīkamāka: šķīvju un bļodu diametrs ir vienāds, tāpēc varat ar tiem pārklāt bļodas un tā pēc iespējas ilgāk saglabāt ēdienu svaigu.

Kopšanas instrukcija


Aukstumizturīgs
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst lietot cepeškrāsni

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ