Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Lampa 240x165mm sūnu zaļa | moss green

Produkta kods: 6411923663120
Norvēģijā dzimušā dizainera Magnusa Pettersena Leimu galda lampa apvieno betonu ar smalku pūsto stiklu, sniedzot katrai lampai savu unikālo krāsu un raksturu. Šo divu kontrastējošo materiālu izmantošana ir klasisks piemērs Petersena unikālajam stilam. Siltā Leimu vara palēkās lampas gaisma katrai telpai piešķirs īpašu gaisotni.

349.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Magnus Pettersen

Magnuss Petersens dzimis Sarpsborgā, Norvēģijā. Apvienotās Karalistes Kingstonas universitātē studējis produktu un mēbeļu dizainu, bet vēlāk rūpnieciskā dizaina maģistra studijas Central Saint Martins skolā. Pēc tās pabeigšanas viņš sadarbojies ar dažādām dizaina studijām un klientiem Londonā.

Magnus Pettersen Studio, kas ražo mēbeles, apgaismes ķermeņus un aksesuārus mājai, tika dibināta 2010. gadā Londonā. Petersena stilu var saukt par „rūpniecisko greznību”, jo viņa darbos pastāvīgi izpaužas pretstati. Viņu interesē, kā dažādus materiālus un krāsas var savienot izsmalcinātā un funkcionālā veidā bez iepriekšējiem priekšnoteikumiem. Lielisks piemērs tam ir „Iittala” izveidotā Leimu galda lampa ar stingru betona pamatni un trauslu stikla lampas abažūru.

Atpakaļ