Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Lampa, 250 mm, balta

Produkta kods: 6428501303125
Dizainera Harri Koskinena ikoniskā Lantern lampa vispirms tika izveidota kā skulpturāls svečturis ar vienkāršu dizainu. Klasiskais Lantern svečturis elektrisko atjauninājumu ieguva 2013. gadā. Perfekts ar muti pūstā stikla līdzsvars piedod šai lampai ilūziju, ka gaisma it kā peld gaisā. Lantern svečturis rada miera sajūtu telpā - gan ar sveci, gan bez tās. Lantern lampa atstaro maigu, mirguļojošu mirdzumu, radot relaksētu atmosfēru. Daudzpusīgie gaismas ķermeņi viegli atradīs vietu ikvienā vietā mājoklī. Baltais stikls demonstrē pārsteidzošu skulpturālu dizainu. Satriecošs stikla mākslas priekšmets, kas radīs iespaidu jebkurā mājoklī.
Ar muti pūsts stikls Iittala Stikla rūpnīcā. Ražots Somijā.
159.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Viens no Harija Koskinena par klasiku kļuvušais Lantern svečturis šodien pieejams arī elektroniskajā versijā. „Iittala” elektroniskie gaismas ķermeņi apstiprināti pēc ES standartiem un atbilst FI un GS drošības prasībām. Kopā ar lampu saņemsiet arī 2,5 m barošanas vadu un ES kontaktdakšu.

Dizaineri

Harri Koskinen

Dzimis 1970. g. Somijas pilsētā Karstulā. Viņa mēbeles un daudzveidīgie dizaina izstrādājumi izraisījuši lielu starptautisko ieinteresētību. Harija Koskinena mērķis ir atrast gan lietotājam, gan ražotājam inovatīvus risinājumus. Viņš strādā ar tādiem uzņēmumiem kā Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini un Woodnotes. Savos darbības gados viņš ir pelnījis vairākus apbalvojumus, viens no nozīmīgākajiem – Compasso d’Oro apbalvojums 2004. g.

Atpakaļ