Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Lampa 250x255mm lina krāsā | linen

Produkta kods: 6411923665933
Zviedru dizainera Matti Klenella satriecošā Virva galda lampa rada tūlītēju iespaidu. Ar muti pūstais stikla kupols viegli uzvietojams uz četrkājainas metāla pamatnes. Taisnstūrveida forma ar noapaļotām malām un reljefainu, abstraktu rakstu.
Virva gaismeklis ir universāls un daudzpusīgs interjera objekts, kuru var eksponēt jebkurā mājokļa stūrī - uz galda, palodzes vai pie gultas. Lina pelēkā krāsa skaisti izceļ Virvas trīsdimensionālo formu.
379.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Matti Klenell

Mati Klenells ir zviedru dizaineris, kurš kļuva slavens, attīstot inovatīvu skandināvu formu un funkcionālo sakaru idejas. Klenells uz jebkuru projektu skatās kā uz unikālu ceļojumu, bet, lai izveidotu „Iittala” krāsainos putnus, bija nepieciešamas visas uzņēmuma Nuutajärvi Glass iespējas. Stikls Klenellam ir labi pazīstams, viņš lieliski ir apguvis šo materiālu, kas acīmredzami atspoguļojas viņa unikālajos stikla ražojumos, kas tika izrādīti Stokholmā 2008. gadā. Neskatoties uz viņa jaunajiem gadiem, Mati Klenella vārds ir jau lieliski pazīstams, jo 2003. gadā viņš tika apbalvots ar prestižo Ljunggren Design apbalvojumu. Bez stikla izstrādājumiem Klenells rada arī mēbeles un gaismas ķermeņus, bet viņa klienti ir tādi uzņēmumi kā BRIO, Moooi, Muuto, Offecct un Bals Tokyo.


Atpakaļ