Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Lampa, 300 x 200 mm, vara oranža

Produkta kods: 6428501303187
495.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Leimu jaunajiem elektroniskajiem gaismas ķermeņiem ir stabils betona pamats un iespaidīgs stikla lampas abažūrs. „Iittala” elektroniskie gaismas ķermeņi apstiprināti pēc ES standartiem un atbilst FI un GS drošības prasībām. Kopā ar lampu saņemsiet arī 2,5 m barošanas vadu un ES kontaktdakšu.

Dizaineri

Magnus Pettersen

Magnuss Petersens dzimis Sarpsborgā, Norvēģijā. Apvienotās Karalistes Kingstonas universitātē studējis produktu un mēbeļu dizainu, bet vēlāk rūpnieciskā dizaina maģistra studijas Central Saint Martins skolā. Pēc tās pabeigšanas viņš sadarbojies ar dažādām dizaina studijām un klientiem Londonā.

Magnus Pettersen Studio, kas ražo mēbeles, apgaismes ķermeņus un aksesuārus mājai, tika dibināta 2010. gadā Londonā. Petersena stilu var saukt par „rūpniecisko greznību”, jo viņa darbos pastāvīgi izpaužas pretstati. Viņu interesē, kā dažādus materiālus un krāsas var savienot izsmalcinātā un funkcionālā veidā bez iepriekšējiem priekšnoteikumiem. Lielisks piemērs tam ir „Iittala” izveidotā Leimu galda lampa ar stingru betona pamatni un trauslu stikla lampas abažūru.

Atpakaļ