Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Lampa,300x200mm, pelēka

Produkta kods: 6411923650694
Dizainera Magnusa Pettersena Leimu lampu iedvesmojusi modernā arhitektūra, īpaši betona un stikla kombinācija. Pettersens vēlējies radīt skaistu silto un vēso elementu mijiedarbību, ko pats nosaucis par "industriālo greznību". Dizainēta, lai imitētu liesmu, Leimu lampai piemīt pārsteidzošs jūtīguma un spēka līdzsvars. Pilnveidotajam dizainam ir ar muti pūsta stikla kupols un stingra betona pamatne. Leimu lampa izstaros maigu gaismu, kas sasildīs jebkuru interjeru. Lampas pelēkais tonis tai piešķir ikdienišķu izsmalcinātību.
Moderna klasika un prestižās iF dizaina balvas ieguvēja.
495.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Magnus Pettersen

Magnuss Petersens dzimis Sarpsborgā, Norvēģijā. Apvienotās Karalistes Kingstonas universitātē studējis produktu un mēbeļu dizainu, bet vēlāk rūpnieciskā dizaina maģistra studijas Central Saint Martins skolā. Pēc tās pabeigšanas viņš sadarbojies ar dažādām dizaina studijām un klientiem Londonā.

Magnus Pettersen Studio, kas ražo mēbeles, apgaismes ķermeņus un aksesuārus mājai, tika dibināta 2010. gadā Londonā. Petersena stilu var saukt par „rūpniecisko greznību”, jo viņa darbos pastāvīgi izpaužas pretstati. Viņu interesē, kā dažādus materiālus un krāsas var savienot izsmalcinātā un funkcionālā veidā bez iepriekšējiem priekšnoteikumiem. Lielisks piemērs tam ir „Iittala” izveidotā Leimu galda lampa ar stingru betona pamatni un trauslu stikla lampas abažūru.

Atpakaļ