Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Mini servēšanas komplekts 3 gab. lina | linen

Produkta kods: 6411923673952
Kaj Franka tēma ir kļuvusi par modernā Ziemeļvalstu dizaina ikonu. Tēma Trīsdaļīgajam mini servēšanas komplektam ir klasiskas formas: aplis, kvadrāts un trīsstūris. Mini servēšanas trauku komplekts ir lieliski piemērots nelieliem ēdieniem, piemēram, tapas, vai sviesta un marmelādes pasniegšanai pie brokastu galda. Katra servēšanas trauka diametrs ir 12 cm. Lins tagad ir pieejams krāsā, kas piešķir galdam dabiskuma sajūtu un lieliski sader ar vintage brūno, vintage zilo un balto. Pasniegšanas komplekts ir lieliska dāvana, jo tas ir lieliski piemērots arī citām trauku kolekcijām.
43.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ