Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Papīra salvetes 33 cm, zilas

-25%
kastehelmi napkins ulramarine.jpg
Produkta kods: 6411923657761
Rotaļīga un smalka, Kastehelmi kolekcija vairāk par gadsimtu ir saglabājusi savu popularitāti. Kastehelmi kolekcija ienesīs Jūsu ikdienas dzīvē jautrību un dinamiku.
3.68 € 4.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

O. Toikka 1964. gadā izveidotā  Kastehelmi stikla kolekcija bija ne tikai dizains, bet arī tehnisko un ražošanas grūtību rezultāts.

Ideja izmantot stikla pilienu rotājumus radās mēģinot atrast veidus kā paslēpt keramiskā stikla savienojuma punktus, kas rodas ražošanas procesā. Apsverot dažādas idejas, viss noveda pie stikla burbuļiem un gaismas spēles,  kas rodas no tiem.

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ