Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Papīra salvetes Tikki 24 x 24 cm

Produkta kods: 6428501301978
4.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Iepakojumā 20 papīra salvetes.

Dizaineri

Aleksi Kuokka

Aleksi Kuokka (iepriekš Perälä) dzimis 1978. g. Parkanas pilsētā. Kuokka ir viens no dzinējspēkiem jaunākās paaudzes somu dizaineru vidū. Viņš skatās uz dizainu caur komunikācijas prizmu. Tādam daudzpusīgam dizainerim kā viņš stikls ir lieliski pazīstams materiāls. Viņa daiļradē jūtama saikne ar somu dizaina zelta laikmeta meistariem. Kuokka tiecas pēc radošā kodola, kurā funkcionalitāte saplūst ar atkailinātu formu un ar savu vienkāršību piesaista lietotāju.

Kā kvalificēts rūpnieciskais dizaineris Kuokka kļuva par uzņēmuma „Aivan Design Studio” partneri. Bez sadarbības ar "Iittala" viņš tāpat strādāja kopā ar tādiem uzņēmumiem kā Finlayson, Nokia, Ramirent, SIS Deli, Tapiovaara, Woodnotes un citiem. „Iittala” viņš izveidoja Sarjaton un Ote līnijas.

Harri Koskinen

Dzimis 1970. g. Somijas pilsētā Karstulā. Viņa mēbeles un daudzveidīgie dizaina izstrādājumi izraisījuši lielu starptautisko ieinteresētību. Harija Koskinena mērķis ir atrast gan lietotājam, gan ražotājam inovatīvus risinājumus. Viņš strādā ar tādiem uzņēmumiem kā Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini un Woodnotes. Savos darbības gados viņš ir pelnījis vairākus apbalvojumus, viens no nozīmīgākajiem – Compasso d’Oro apbalvojums 2004. g.

Lotta Olsson

Zviedru ilustratore Lota Olsone (dz. 1982) ir pazīstama ar savu unikālo dabas interpretāciju, kas pārtulkota radošos koku tēlos. Dzimusi Angelholmā, Zviedrijas ziemeļos, ģimenē, kurai ir cieša saikne ar mežu, Lota savā darbā vienmēr saglabājusi attiecības ar dabu. Kopš bērnības viņa veidojusi herbārijus, kas vēlāk paplašinājās digitālā kolekcijā, kas ietvēra ne tikai augus un ziedus, bet vizuālus mirkļu un ceļojumu pierakstus.

Lotas Olsones kokus un tēlainos mežus neierobežo noteikumi, pat ne dabas likumi, tikai to vizualitāte. “Mani fascinē koki. Viena maza lapiņa var būt mākslas darbs un kails koks ziemā līdzinās skulptūrai,” viņa saka. “Daba ir mežonīga un brīva un man tā nozīmē formas un vizuālas detaļas, nevis sistēmas vai zinātnisku pieeju. Kad radu koku, robežas nosaka vienīgi mana fantāzija.”

Lota Olsone ir pabeigusi Stokholmas Mākslas, lietišķās mākslas un dizaina universitātes koledžu, Konstfack, ar specializāciju grafiskajā dizainā un ilustrācijā. Viņas darbi ir plaši pazīstami Zviedrijā un tikuši izstādīti arī starptautiski. Viņai ir sava produktu līnija un interneta veikals, kurā tiek pārdoti plakāti un atklātnes ar zīmolu Lottas Träd (Lotas koks).

Musuta

Musuta Ltd dizaina studiju izveidoja Jopsu Ramu, kas dzimusi 1982. g., un Timo Ramu, kas dzimis 1979. g. Studija ir plaši pazīstama ar saviem darbiem, kas veido saikni starp digitālo un fizisko izteiksmi un tās mijiedarbību ar dizainu un mākslu. Musuta darbojas dažādās vidēs, tādās kā filmas un kustīgā grafika, kā arī radošajā dizainā. Pāra darbiem raksturīgs starptautiskais aspekts – pusi laika viņi strādā Somijā, bet otru pusi – Japānā.

Musuta apbalvots ar Golden Lion balvu starptautiskajā reklāmas festivālā Cannes Lions, ar bronzas medaļām D&Ad un European Design apbalvojumos. Musuta darbi ir eksponēti izstādēs un festivālos visā pasaulē, piem., Pompidū mākslas centrā Parīzē, One_Dot_Zero izstādēs Londonā un Ņujorkā, tāpat Design Film festivālos Singapūrā un Berlīnē.

Samuji

Samuji pazīstama kā studija, kas veido konsekventu dizainu vēsturiskajā Helsinku rajonā Vallila.

Studiju 2011. g. dibināja agrākais Marimekko uzņēmuma radošais direktors Samu – Jussi Koski. Bez veidotajiem apģērbiem, viņš veido starpdisciplinārus mākslas darbus, apvienodams dažādas dizaina jomas. Samuji kolekcija tiek veidota Somijā un tiek ražota pēc iespējas tuvāk pašā Eiropā. Laikam nepakļāvīgā stila kolekcija izraisīja milzīgu starptautisku ieinteresētību un mūsdienās tai ir 30 pārstāvniecības Ņujorkā, Londonā, Maskavā, Tokijā un citās metropolēs.

Bez savas apģērbu kolekcijas Samuji veic arī pasūtījuma projektus klientiem „Iittala”, Artek un Helsinku pilsētai. Kopā ar Samu – Jussi Koski "Iittala" domātā Sarjaton projektā tika iesaistīts arī cits Samuji dizaineris – Hennamari Asunta.

Atpakaļ