Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Paplāte 31 cm ozols | oak

-20%
iittala-45.jpeg
Produkta kods: 6411923665186
Leģendārā dizainera Jaspera Morrisona radītā Raami raksturo kvalitāti, skaistumu, daudzpusību un raksturu.Kompaktā ovālā dizaina paplāte ar ērtiem rokturiem noderēs visos svētkos. Taisīta no ozola. Rekomendējam mazgāt ar rokām un dažkārt ieeļļot ar dabīgu eļļu.
47.92 € 59.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Raami (Somijas rāmis) ir Jasper Morrison radīta jauna trauku un galda piederumu kolekcija. Rūpīgi izveidotā keramikas, stikla un koka izstrādājumu kolekcija rada lielisku atmosfēru. Katrs Raami produkts ir individuāls - ideāls gan pats par sevi, gan kā daļa no visas kolekcijas. 

 Veidojot Raami kolekciju liela uzmanība tika pievērsta detaļām. Aplūkojot "Raami", šķiet, ka tā ir pazīstama visu mūžu.

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Jasper Morisson

Jasper Morrison yra pasaulyje pripažintas dizaineris, laikomas vienu iš labiausiai patyrusių savo kartos produktų kūrėjų. Morrisonas geriausiai žinomas dėl savo darbų baldų, apšvietimo, elektros gaminių ir stalo reikmenų srityje. Jo manymu, dizainerio vaidmuo yra ne išradinėti formą, o būti atviru aplinkiniam pasauliui, ir pritaikyti esamą formą naujiems tikslams. Morrisoną ypač domina tie kasdieniai daiktai, kurie yra tokio gero dizaino, kad lieka beveik nepastebėti.

Atpakaļ