Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Paplāte 500x365mm bērza finieris

Produkta kods: 6411923678964
Alvara Aalto unikālie viļņu silueti iedvesmoja Aalto koka paplāšu formu. Tie ir izgatavoti no bērza mizas un pārklāti ar mīkstu laku. Lielāka paplāte atvieglo ikdienas priekšmetu glabāšanu un ir lieliski piemērota lietošanai virtuvē vai ēdamistabā. Pietiekami izturīga, lai, klājot galdu, nēsātu līdzi glāzes un galda piederumus. Pārdomāta dāvana kāzām vai jubilejai.
149.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ