Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Pukti lampa 340 x 205 mm vara | copper

Produkta kods: 6411923669559
Putki lampu sākotnēji izstrādāja un izgatavoja kolektīvs, kuru vadīja dizainers Matti Klenels un kurā bija iekļauta Iittala, Zviedrijas Nacionālo muzeja Stokholmā jaunatklāšanai. Masīvās stikla lampas ievietoja muzeja restorāna logos. Iittala pielāgoja Putki lampu jaunai Matti Klenell radītajai kolekcijai, kurā ietilpst trīs, ar muti pūstas, lampas dažādās krāsās.
Putki lampas stikla vara nokrāsa tika izpūsta Iittala stikla rūpnīcā Somijā. Iespaidīgais izmērs un tīrais dizains nodrošina vienkāršu izsmalcinātību jebkurā interjerā, Savukārt Putki lampas gaismas siltais mirdzums rada harmonijas sajūtu mājās.
399.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Matti Klenell

Mati Klenells ir zviedru dizaineris, kurš kļuva slavens, attīstot inovatīvu skandināvu formu un funkcionālo sakaru idejas. Klenells uz jebkuru projektu skatās kā uz unikālu ceļojumu, bet, lai izveidotu „Iittala” krāsainos putnus, bija nepieciešamas visas uzņēmuma Nuutajärvi Glass iespējas. Stikls Klenellam ir labi pazīstams, viņš lieliski ir apguvis šo materiālu, kas acīmredzami atspoguļojas viņa unikālajos stikla ražojumos, kas tika izrādīti Stokholmā 2008. gadā. Neskatoties uz viņa jaunajiem gadiem, Mati Klenella vārds ir jau lieliski pazīstams, jo 2003. gadā viņš tika apbalvots ar prestižo Ljunggren Design apbalvojumu. Bez stikla izstrādājumiem Klenells rada arī mēbeles un gaismas ķermeņus, bet viņa klienti ir tādi uzņēmumi kā BRIO, Moooi, Muuto, Offecct un Bals Tokyo.


Atpakaļ