Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Putki lampa 340 x 205 mm pelēka | grey

Jaunums
iittala-4.jpeg
Produkta kods: 6411923669566
Dizaineris Matti Klenels ir iecelts par radošo direktoru restorāna un kafejnīcas atjaunošanai Zviedrijas Nacionālajā muzejā Stokholmā. Pie šī projekta strādāja vairāk nekā 21 uzņēmums, izstrādājot vairāk nekā 80 jaunus produktus. Stikla fabrika Iittala ir devusi ieguldījumu unikālu, ar rokām darinātu Putki gaismekļu izveidē. Muzeja restorāna milzīgos logus rotāja masīvas stikla lustras.

Iittala gaismekli Putki izstrādāja, pamatojoties uz dizainera Matti Klenela izstrādāto koncepciju, kurā dominē iespaidīga izmēra mutes pūtēja stikla lampa, ko papildina trīs krāsas: caurspīdīga, vara un pelēka. Vertikālās līnijas un tīrā forma rada vienkāršu izsmalcinātību jebkurā interjerā, un Putki lampas maigais mirdzums nodrošina mieru.
399.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Dizaineri

Matti Klenell

Mati Klenells ir zviedru dizaineris, kurš kļuva slavens, attīstot inovatīvu skandināvu formu un funkcionālo sakaru idejas. Klenells uz jebkuru projektu skatās kā uz unikālu ceļojumu, bet, lai izveidotu „Iittala” krāsainos putnus, bija nepieciešamas visas uzņēmuma Nuutajärvi Glass iespējas. Stikls Klenellam ir labi pazīstams, viņš lieliski ir apguvis šo materiālu, kas acīmredzami atspoguļojas viņa unikālajos stikla ražojumos, kas tika izrādīti Stokholmā 2008. gadā. Neskatoties uz viņa jaunajiem gadiem, Mati Klenella vārds ir jau lieliski pazīstams, jo 2003. gadā viņš tika apbalvots ar prestižo Ljunggren Design apbalvojumu. Bez stikla izstrādājumiem Klenells rada arī mēbeles un gaismas ķermeņus, bet viņa klienti ir tādi uzņēmumi kā BRIO, Moooi, Muuto, Offecct un Bals Tokyo.


Atpakaļ