Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Putns 150x110 cm Willow Grouse

Jaunums
iittala-22.jpeg
Produkta kods: 6411929390143
Oiva Toikka neierobežotā iztēle un īpašās zināšanas par stiklu ļauj viņam radīt mazus dzīves brīnumus kopā ar Iittala stikla pūtējiem. Vērojot dabu un sekojot viņa aizraušanās ar stiklu, Toikka pēdējo četrdesmit gadu laikā ir radījis vairāk nekā 400 putnus. Katrs putns tiek izpūsts atsevišķi, padarot to tikpat unikālu kā tā nākamais īpašnieks.
Daži putni ir ļoti mīlīgi, citi ir izteiksmīgi stilā, citi ir ekstravaganti, rosina iztēli. Šie mākslas darbi ir lieliski piemēroti kā interjera detaļas vai ekskluzīvas dāvanas.
279.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ