Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Rudā lapsa 420 x 145mm

Produkta kods: 6411923656221
Iittala Vulpes lapsas ir izmalcināti laikmetīgās stikla mākslas objekti, kas pārvērš divdimensionālas grafikas trīsdimensionālos stikla objektos. Katra Klauss Haapiniemi radītā lapsa ir unikāls mākslas objekts ar sev raksturīgām iezīmēm, kas raksturīgas rokdarbam.

Lapsu pagatavošana ir sarežģīts process, jo sevī ietver karstās un aukstās stikla apstrādes tehnikas. Lapsu apakšā ar roku ir iegrevēts gravējums - KlausH IITTALA, kā arī kārtas skaitlis, jo ir izgatavots tikai 1000 šādu lapsu. Produkta iepakojumam ir pieveinots arī Klauss Haapiniemi parakstīts autentiskuma sertifikāts. Lapsu mākslas darbi tiek iepakoti kartona dāvanu pakā, ko var aizvērt ar lenti, kas tiek pievienota iepakojumam.
1350.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ