Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Salvetes 33 cm jūras zilas | sea blue

-30%
iittala-50.jpeg
Produkta kods: 6411923665063
Papīra salvetes rotā unikāls Kastahelmi kolekcijas raksts. Salvešu 33x33 cm izmērs tās padara daudzpusīgas un piemērotas gan brokastīm, gan vakariņām. Piešķir savam galda klājumam jūras motīvu ar šīm zilajām salvetēm. Salvetēs ir izmantota uz ūdens bāzes taisīta krāsa tādēļ tās var droši izmantot ar ēdienu. Ražots Somijā
3.43 € 4.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Nosaukums somiski – rasas pilīte – radās uz stikla uzspiesto stikla burbulīšu dēļ. Šeit apvienojas divi dabas elementi – ūdens un uguns. Ieliekot sveci svečturī, tam apkārt veidojas fantastiski atspulgi.

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ