Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Salvetes 33 cm zilas | blue

Produkta kods: 6411923665131
Ultima Thule universālās papīra salvetes noderēs gan brokastīs, gan vakariņās. Salvetēs ir izmantota uz ūdens bāzes taisīta krāsa, tādēļ tās var droši izmantot ar ēdienu. Ražots Somijā
4.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Iedvesmojies no Laplandes kūstošā ledus un izmantojot no koka veidotu šablonu, Tapio Wirkkala 1960. gadā izveidoja Ultima Thule stikla virsmu. Īpašais dizains atklāj tūkstošiem stundu, kas pavadītas pilnveidojot stikla pūšanas tehniku, kas nepieciešama, lai iegūtu šādu rezultātu. Tiesa, izstrādājumi pamazām mainās, jo stikls izdedzina koka šablonu virsmu.

Dizaineri

Tapio Wirkkala

Dzimis Somijas pilsētā Hanko. Tapio Virkkala pazīstams kā daudzpusīgs dizaina ģēnijs. Viņa pieskāriens dizainam iekļauj visu no stikla izstrādājumiem līdz banknošu dizainam, kā arī grafiskajai mākslai. Savas karjeras laikā Virkkala piedalījies neskaitāmās starptautiskajās izstādēs un tajā pašā laikā strādājis par Helsinku mākslas un dizaina universitātes māksliniecisko direktoru. Ieguvis neskaitāmus apbalvojumus, ieskaitot trīs zelta medaļas Milānas triennālē 1951. g. un vēl trīs 1954. g..

Atpakaļ