Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Servēšanas paplāte 38,5 cm ozols | oak

Produkta kods: 6411923664271
Paplātei ir rokturi, kas atvieglo tās lietošanu. Ideāls izmērs ikdienas lietošanai. Pasniedziet maizi, uzkodas vai brokastis gultā. Paplāte izskatīsies jauki arī uz pusdienu galda. Izgatavots no cieta ozola. Mēs iesakām mazgāt ar rokām, reizēm eļļojot ar dabīgo eļļu, kas ir piemērota ēdiena gatavošanai.
79.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Raami (Somijas rāmis) ir Jasper Morrison radīta jauna trauku un galda piederumu kolekcija. Rūpīgi izveidotā keramikas, stikla un koka izstrādājumu kolekcija rada lielisku atmosfēru. Katrs Raami produkts ir individuāls - ideāls ganpats par sevi, gan kā daļa no visas kolekcijas. 

 Veidojot Raami kolekciju liela uzmanība tika pievērsta detaļām. Aplūkojot "Raami", šķiet, ka tā ir pazīstama visu mūžu.

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Jasper Morisson

Jaspers Morisons ir viens no veiksmīgākajiem savas paaudzes produktu dizaineriem. Vislabāk Morisons ir pazīstams ar saviem darbiem mēbeļu, gaismas objektu un galda piederumu dizainā. Viņš uzskata, ka dizainera loma ir nevis izgudrot formu, bet drīzāk būt atvērtam pret apkārtējo pasauli, atkārtojot formu jauniem nolūkiem.  Jaspers Morisons ir īpaši ieinteresēts tajos ikdienas priekšmetos, kuriem ir tik veiksmīgs dizains, ka tie tiek gandrīz nepamanīti. 

Raami, Morisona jaunā trauku un galda piederumu kolekcija, klajā tika laista 2019. gadā.

Atpakaļ