Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Šķīvis 16x16 cm punktoti pelēks | dotted grey

-30%
teema_plate_16x16cm_dotted_grey_jpg.jpg
Produkta kods: 6411923658881
16.80 € 24.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

PBezgalīgo kombināciju dēļ īpaši universālā Teema līnija var apmierināt vajadzību pēc pastāvīgi mainīgas servēšanas. Teema traukos jūs varat sagatavot ēdienu, bet vajadzības gadījumā izmantot tos arī cepeškrāsnī. Teema izstrādājumus var izmantot gan ēdienu pasniegšanai, gan uzglabāšanai un pat sasaldēšanai. Uzmanību saista dizaina pamatideja – izstrādājumus attīstīt no trim formām: apļa, kvadrāta un taisnstūra, bet, pēc viena dizainera Kaja Franka teiktā, krāsa ir vienīgā nepieciešamā dekorācija.

Kopšanas instrukcija


Aukstumizturīgs
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst lietot cepeškrāsni

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ