Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Šķīvis 17 cm, punktoti zils

-30%
iittala-3.jpeg
Produkta kods: 6411923657983
Universālā Teema kolekcija – eleganta, funkcionāla un izturīga un ar nebeidzamām kombināciju iespējām. Katrā produktā punkti uz zilā fona ir izvietoti netīši, tādēļ katra krūze ir unikāla un atšķirīga.
Teema traukus var izmantot ēdiena servēšanai, uzglabāšanai, saldēšanai un ja neieciešams lietot arī krāsnī (līdz 240 C). Galvenā doma Teema dizainā ir veidot traukus uz trīs pamata formām: aplis, taisnstūris un trijstūris izmantojot krāsu kā vienīgo dekorāciju.
9.80 € 14.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Bezgalīgo kombināciju dēļ īpaši universālā Teema līnija var apmierināt vajadzību pēc pastāvīgi mainīgas servēšanas. Teema traukos jūs varat sagatavot ēdienu, bet vajadzības gadījumā izmantot tos arī cepeškrāsnī. Teema izstrādājumus var izmantot gan ēdienu pasniegšanai, gan uzglabāšanai un pat sasaldēšanai. Uzmanību saista dizaina pamatideja – izstrādājumus attīstīt no trim formām: apļa, kvadrāta un taisnstūra, bet, pēc viena dizainera Kaja Franka teiktā, krāsa ir vienīgā nepieciešamā dekorācija.

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ