Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Šķīvis 19 cm rozā | rose

Produkta kods: 6411923680318
Teema ir ikoniska Ziemeļvalstu dizaina kolekcija, kas savā vienkāršībā ir revolucionāra laikā, kad to izveidoja Kajs Franks. Mūžīgā forma un krāsu daudzveidība ir padarījusi šos traukus par ikonu mājās visā pasaulē. Tā ir daudzpusīga krāsa, ko ir viegli saskaņot ar citiem kolekcijas toņiem, padarot to par lielisku papildinājumu jebkuram galda dekoram. 21 cm šķīvis ir piemērots brokastīm, uzkodām un desertiem. Kombinējiet ar citām kolekcijas krāsām, lai izveidotu unikālu galda klājumu, kas atspoguļo jūsu personīgo stilu.
20.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ