Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Šķīvis 27 cm, tumši zils

-40%
taika_plate_27cm_midnight_blue.jpg
Produkta kods: 6411923657815
Taika tulkojot no somu valodas, nozīmē – maģija. “Taika” kolekcija ļauj izvēlēties dažādus drosmīgus un apburošus daiļdarbus. Haapaniemi ilustrācijas iedvesmo mūsu iztēli. Šie apburošie un maģiskie izstrādājumi pamazām atklāj savus stāstus un to nozīmi.
19.20 € 32.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Taika ir fantāzijas pasaule, kuru 2006. gadā radijā dizaineris Klaus Haapaniemi iedvesmojoties no senām bērnu pasakām,leģendam un stāstiem. Kolekcija pārstāv ne tikai fantāzijas un mākslas pasauli, tā ari rosina iztēli un radošumu. Apstājies uz mirkli un iedziļinies "Taika" pasakā, kas sniegs jaunu skatijumu uz pasauli.

Kolekcija ir bāzeta uz trīs pamat līnijām - baltās, tumši zilās un melnās. Taču ir arī sezonālās kolekcijas rudens-ziemas periodam.

Taika kolekcija ienesīs dzīvīgumu galda klājumā un radis jaunas emocijas, tā lieliski izcels kreativitāti. 

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ