Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Svečturis, 600 mm, caurspīdīgs

Produkta kods: 6411920034916
Dizainera Harri Koskinena ikoniskā Lantern lampa vispirms tika izveidota kā skulpturāls svečturis ar vienkāršu dizainu. Klasiskais Lantern svečturis elektrisko atjauninājumu ieguva 2013. gadā. Perfekts ar muti pūstā stikla līdzsvars piedod šai lampai ilūziju, ka gaisma it kā peld gaisā. Lantern svečturis rada miera sajūtu telpā - gan ar sveci, gan bez tās. Lantern lampa atstaro maigu, mirguļojošu mirdzumu, radot relaksētu atmosfēru. Daudzpusīgie gaismas ķermeņi viegli atradīs vietu ikvienā vietā mājoklī. Satriecošs stikla mākslas priekšmets, kas radīs iespaidu jebkurā mājoklī.
Ar muti pūsts stikls Iittala Stikla rūpnīcā. Ražots Somijā.
259.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Lantern 600 mm svečturī lietojiet standarta garo sveci. Nekad neļaujiet svecei izdegt līdz galam, lai svečturis neieplaisātu liesmas karstuma dēļ.

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Harri Koskinen

Dzimis 1970. g. Somijas pilsētā Karstulā. Viņa mēbeles un daudzveidīgie dizaina izstrādājumi izraisījuši lielu starptautisko ieinteresētību. Harija Koskinena mērķis ir atrast gan lietotājam, gan ražotājam inovatīvus risinājumus. Viņš strādā ar tādiem uzņēmumiem kā Artek, Danese, Finlandia Vodka Worldwide, Issey Miyake, Montina, Muji, Genelec, O luce, Panasonic, Seiko Instruments, Venini un Woodnotes. Savos darbības gados viņš ir pelnījis vairākus apbalvojumus, viens no nozīmīgākajiem – Compasso d’Oro apbalvojums 2004. g.

Atpakaļ