Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Taika trauks 0,8 L ar vāku | balts

Produkta kods: 6411923657648
Iedvesmota un izstrādāta Āzijas virtuvei, šī bļoda ar vāku ir lieliski piemērota zupai, kā arī rīsiem, tvaicētiem dārzeņiem un citiem ēdieniem. Vāks ar rokturi saglabās siltu visu, ko izvēlēsieties pasniegt. Lai gan šī skaistā bļoda izskatās kā trausls porcelāna trauks, tas ir piemērots lietošanai uz ikdienas pusdienu galda, jo šo vitro porcelāna trauku var izmantot mikroviļņu krāsnī, krāsnī, saldētavā un trauku mazgājamā mašīnā. Bļoda ir dekorēta ar Miera motīvu, ko 2006.g izveidojis Klauss Haapaniemi, un kopš tā laika ir bijis viens no populārākajiem. Tautas motīvi un zili, sarkani un bēši raksti attēlo maģisku mežu. Ar Taikas rakstiem rotātais trauks lieliski sader ar citiem iittala Teema vai Origo kolekciju produktiem.
43.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Heikki Orvola

Dzimis 1943. g. Helsinkos. Heikki Orvola ir viens no somu dizaina dzinējspēkiem. Viņš veido stikla, keramikas, čuguna un tekstilizstrādājumus. Orvola galvenokārt strādā rūpnieciskā dizaina nozarē, bet viņu tāpat interesē dažādu materiālu kā mākslinieciskās izteiksmes formu iespējas. Savā dizainera karjeras gaitā Heikki Orvola ticis apbalvots ar dažādiem apbalvojumiem, tostarp ar vienu no svarīgākajiem – Somijas dizaina Kaj Franck apbalvojumu 1998. g.

Klaus Haapaniemi

Gan Somijas, gan ārvalstu presē Klauss Hāpaniemi pēdējā laikā pieminēts dažādos ampluā. Viņa CV ir patiesi iespaidīgs: audumu apdruka tādiem uzņēmumiem kā Diesel, Levis, Marimekko, Dolce & Gabbana, Cacharel un jaunai preču zīmei Bela’s Dead. Viņš ir strādājis arī par radošo direktoru Itālijas modes namā „Bantam”, kopā ar somu rakstnieci Rozu Liksomu izdevis grāmatu ar nosaukumu „Giants”, sagatavojis ilustrācijas „Observer” avīzei, prezentējis savus darbus izstādēs un piedalījies citos radošos projektos. WGSN nosauca viņu par vienu no visspilgtākajām uzlecošākajām zvaigznēm ilustrācijas un dizaina pasaulē. Starptautiskā prese bieži piemin viņa somu saknes, reizēm pat atceroties somu nacionālo eposu „Kalevala”. Un tas nav nekas pārsteidzošs, jo viņa ilustrācijām patiešām ir sakars ar folkloru.

Atpakaļ