Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Teema Tiimi bļoda 9 cm

Produkta kods: 6411923657679
Oriģinālās Teema kolekcijas iedvesmota Teemu Tiim kolekcija turpina Kaj Franck funkcionalitātes filozofiju. Daudzpusīga ar nebeidzamām kombināciju iespējām Teema Tiim kolekcija nodrošina visas mainīgos ēšanas paradumu un ēdiena kultūras prasības. Katru kolekciju var izmantot ēdiena servēšanā, uzglabāšanā, gatavošanā vai pat pagatavošanai.
12.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Teemu Tiim kolekcija ir radusies iedvesmojoties no orģināla, kas tika radīts 1952 gadā. Šīs kolekcijas radīšanai darbam pievienojās dizaineri no Āzijas, jo kolekcija ir veidota tieši Āzijas virtuvei un dzīves veidam. Teemu Tiim kolekciju raksturo daudzpusīgums un nebeidzamās kombināciju klāsts.

Kopšanas instrukcija


Drīkst lietot cepeškrāsni
Drīkst lietot mikroviļņu krāsni
Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Aukstumizturīgs

Dizaineri

Kaj Franck

Viborgā dzimušais Kajs Franks uzskatāms par Somijas dizaina sirdsapziņu. Savā radošajā darbā viņš likvidēja visu lieko, atstādams tikai būtiskākos elementus. Kajs Franks tika apbalvots ar vairākiem Somijas un starptautiskajiem apbalvojumiem, un viņa darbi tika eksponēti vairākos dizaina un mākslas muzejos visā pasaulē. Stikla līnija „Kartio” un galda piederumu līnija „Teema” ir vieni no pazīstamākajiem viņa darbiem.

Atpakaļ