Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Trauks, 130x60, pelēks

Produkta kods: 6411923667678
Londonas dizainera Filipa Malouina jaunajā kolekcijā KURU ir izsmalcinātas, skulpturālas detaļas, kas nodrošina jaunus, funkcionālus glabāšanas risinājumus, kas ir piemēroti arī interjera dekorēšanai.
Tagad personiskos priekšmetus var uzglabāt un izstādīt tādā veidā, kas jebkuram interjeram piešķirs vienkāršību un mieru.
Tīrs, ģeometrisks dizains, kas harmoniski sajaucas ar citiem objektiem vai pats par sevi izskatās iespaidīgi. Presēta stikla KURU trauks ir lieliski piemērota nelielu, ikdienišķu priekšmetu, piemēram, atslēgu, austiņu, monētu un rotaslietu, glabāšanai.
Un pelēkā krāsa piešķir atsvaidzinošu izsmalcinātību. Stilīgs atvērts glabāšanas risinājums jebkuram interjeram. Lieliska dāvanu ideja.
44.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Philippe Malouin

Didžiosios Britanijos ir Kanados dizaineris Philippe Malouin yra garsus savo aukštos kokybės, ilgaamžiais ir praktiškais gaminiais. Jo dizainas kalba paprasta, geometrine kalba, suprantama visiems. Dizaineris tiki, kad jau nuo mažų dienų žmonės suvokia paprastas geometrines formas, todėl suprantamas dizainas veikia juos raminančiai. Malouin tikslas yra ištobulinti ir supaprastinti dizainą, tiek, kad galų gale jo kūriniai įgytų stiprią, rafinuotą dizaino tapatybę, kuriai žmonės turi įgimtą potraukį.

Atpakaļ