Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Trauks, 155 mm, matēta

-20%
iittala_com-product_page_460px-template (43).jpg
Produkta kods: 6411920030482
Krāsainās Maribowls bļodiņas tiek ražotas no 60. gadiem. Tas notika pēc tam, kad Marimekko dibinātāja Armi Ratia tās izmantoja savos slavenajos dārza svētkos. Tās kļuva par vērtīgām dāvanām un kolekcionāru objektu. Maribowls saglabā savu popularitāti, laikiem ejot. Maribowls bļodiņas ir piemērotas arī servēšanai un dekorēšanai, un tās tiek ražotas dažādās krāsās un divos izmēros.
38.32 € 47.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

155mm augstais Mariskooli saldumu trauks ir veidots izmantojot augstākās kvalitātes Beļģu smiltis ar augstu caurredzamību un izturību.

Stikls veidots tā, lai arī pēc gadiem lietošanas un tiešo saules staru ietekmes stikls neizbalētu un saglabātu sākotnējo krāsu. Šis stikls ir arī noturīgs pret skrāpējumiem.

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Aalto Aalto

Elina Ālto dzimusi 1976 g., un Klauss Ālto dzimis 1975. g., 2010. g. viņi atvēra paši savu dizaina darbnīcu Aalto + Aalto. Abu dizaineru vēlme bija funkcionālu, estētisku un jūtīgu lietu veidošana, kas ienestu kaut ko jaunu materiālajā pasaulē. Viņiem likās pašsaprotams izziņas process, kas ļautu uz ikdienišķām lietām paskatīties no cita skatu punkta. Aalto + Aalto radīja produktus tādām firmām kā Kekkilä, Selki-Asema, SavetheC un citām.

Atpakaļ