Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Trauks 262x50 mm caurspīdīgs | clear

Produkta kods: 6411923677929
Arhitekts Alvar Aalto apvienoja organisko dizainu ar amatnieka zināšanām, lai izveidotu ikoniskus mājas dekoru elementus. Alvar Aalto prezentēja Aalto kolekciju 1936. gadā. Šī kolekcija ieguva zeltu Karhula Iittala stikla konkursā, tāda veidā iekļustot 1937. g Parīzes pasaules izstādē. Mūsdienās Aalto ir pasaulē atzīts modernā skandināvu dizaina simbols, īsts meistarības šedevrs. Iittala stikla rūpnīcā Somijā katra Aalto bļoda tiek izpūsta ar muti, ar rokām sagriezta un pulēta vairākas reizes. Aalto 262x50 mm bļoda atbilst oriģinālajam 20. gs. 40. gadu dizainam, kas ir funkcionāli pielāgots mūsdienu vajadzībām. Ideāli piemērots mājas dekorēšanai, personisku priekšmetu izlikšanai vai kārumu, piemēram, šokolādes, pasniegšanai.
299.90 €
Ir noliktavā
Pirkt

Kopšanas instrukcija


Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Alvar Aalto

Alvars Ālto, dzimis 1898. g. Kuortanē. Viņš bija personība, kurai piemita unikāla stila izjūta un īpašs talants. Viņš kļuva slavens kā modernās arhitektūras meistars. Viņš strādāja roku rokā ar savu sievu Aino Ālto.

Ālto visā pasaulē projektēja koncertu zāles, bibliotēkas, slimnīcas, muzejus un privātmājas. Viņa darbi tika eksponēti Ņujorkas mūsdienu mākslas muzejā jau 1930. gadā. Turklāt Alvars Ālto radīja arī detaļas, kas domātas ēku dekorēšanai, taču tās bija vairāk iecienītas kā atsevišķi mākslas darbi.

Pazīstamākais no Alvara Ālto radītajiem darbiem ir Ālto vāze, kas pirmo reizi tika demonstrēta 1937. gadā Parīzes pasaules izstādē. Alvars Ālto ir atstājis aiz sevis patiešām daudz dažādu gan pašradītu, gan kopā ar sievu radītu mākslas darbu.

Atpakaļ