Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Trauks produktu uzglabāšanai 110 x 116 mm matēts | frosted

Produkta kods: 6411923658911
Rotaļīgā un delikāta Kastehelmi kolekcija ir bijusi viena no populārākajām Iittala kolekcijām pēdējo 50 gadu laikā. Jaunie trauki noderēs priekšmetu glabāšanai - vannasistabā, virtuvē un interjerā.

Trauku var mazgāt trauku mazgājamā mašīnā, plastmasas vāciņu iesakam mazgāt ar mitru lupatu.
44.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

O.Toikkas 1964. gadā radīta Kastehelmi kolekcija nebija tikai dizains, bet arī atrisinājums tehniskai problēmai. 

Rases pilienu motīva izmantošana dizainā radās no domas kā paslēpt stila preses savienojuma vietas un līnijas, kas uz stikla rodas rūpnieciskā procesa beigās.

Kastehelmi Somu valodā nozīmē rasas pilieni - dabas skaistuma, un saules gaismas izrotātu rasas pilienu iedvesmots, Oiva Toikka izlēma rūpnieciskā procesa atstātās pēdas paslēt zem stikla burbuļiem. Tas kļuva par vienu no slavenākajiem O.Toikka dizaina risinājumiem un to ražoja līdz 1988. gadam, vēlāk 2010 gadā produkcija tika atjaunota.

Stikls tiek ražots no Beļģijas smiltīm, kas izceļas ar īpašu gaismas caurlaidību un izturību. Iittala stikla produktos tieks izmantos oksīds, kas nozīmē, ka tiešu saulesstaru iespaidā stikls neizbalēs. 

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ