Uz sākumu
0
0
Uz sākumu
Šobrīd meklē produktu 1 cilvēki

Atpakaļ Trauks produktu uzglabāšanai 116 x 57 mm, citrondzeltens

Produkta kods: 6411923656603
Rotaļīgā "Kastehelmi" kolekcija, jau vairāk kā pusgadsimtu ir viena no populārākajām un mīlētākajām kolekcijām. Jaunās kārbiņas lieliski noder mazu priekšmetu un produktu glabāšanai- gan vannasistabā, gan uz pusdienu galda, kas saskan ar Iittala funkcionalitātes filozofiju.

Stikla trauku var mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā, taču vāciņju iesakam tīrīt ar slapju lupatiņu.
37.00 €
Ir noliktavā
Pirkt

Pilns apraksts

Oiva Toikkas 1964 gadā izveidotā "Kastehelmi" kolekcija ir ne tikai veiksmīga kolekcija, bet arī lielisks tehnisks risinājums.

"Kastehelmi" kolekcija, kas tulkojumā no somu valodas nozīmē rases piliens ir radīta iedvesmojoties no skaistā dabas fenomena rasas, kas kā pērles, vasaras saulei austot, ritinās pār zāles stiebriem. Šī kolekcija ir pazīstama kā populārakais Oivas Toikkas dizaina risinājums, un tika ražota līdz 1988 gadam. Tagad,priecējot fanus, tā ir atgriezusies. 

"Kastehelmi" stikla produkti tiek ražoti no kvalitatīvām Beļģu smiltīm, kas nodrošina labu stikla izturību un dzidrumu. Kastehelmi produkti gadu laikā atrodoties tiešos saules staros neizbalēs.  


Autors Oiva Toikka izmantoja stikla burbulīšus, jeb rases pilienus, lai nomaskātu pēdas, ko uz stikla atstāj rūpnieciskās ražošanas iekārtas, tās pārklājot ar šiem stikla burbulīšiem.

Kopšanas instrukcija


Drīkst mazgāt trauku mazgājamajā mašīnā
Mazgāt tikai ar rokam

Dizaineri

Oiva Toikka

Profesora Oivas Toika vārds ir viens no nozīmīgākajiem somu stikla kultūrā. Viņa iztēlēm bagātā, bagātīgā un drosmīgā stikla māksla krietni attālinājusies no vienkāršās ziemeļu dizaina estētikas. Ar skatuves mākslām viņš nodarbojas tik pat ilgu laiku kā ar stikla izstrādājumu ražošanu. The Birds kolekcija ir vispazīstamākais Toikas darbs. Viņš var priecāties par starptautisku karjeru un vairākiem starptautiskiem apbalvojumiem, starp kuriem Lunning apbalvojums, Pro Finlandia medaļa, World Glass Now 85 apbalvojums, Kaj Franck Design apbalvojums un Prince Eugen medaļa.

 

Atpakaļ